פורום הפרעות קשב וריכוז
מחפשים צבע טבעי לשיער בלי אמוניה?
נטורטינט - לצבוע את השיער בלי לפגוע!
לחץ ? מתח ? חרדות ?
רסקיו רמדי - המרגיע הלאומי
סובלים ממיגרנה ?
כאבי ראש חזקים המפריעים ואינם פוסקים...
שיער דליל ?

ויטמנים לשיער, למראה שיער מלא ובריא

טרום סוכרתי?

כמוסות ג'ל מהפכני

רוצה הנחות על מוצרים?
הירשמו עכשיו חינם למועדון הלקוחות של פרמה גורי
עקיצות - רסקיו קרם לטיולים
רסקיו קרם הוא מוצר חובה לטיולים

הפרעות קשב וריכוז - מחקר קליני על ריכוזית ®, ריכוזית-H®

יעילותם של ריכוזית ®, ריכוזית-H ® -  הוכחו בניסוי קליני שנערך במסגרת המרפאה לבעיות קשב, ריכוז והסתגלות (ADD/ADHD) של בי"ח שיבא (תל השומר) המנוהל על ידי ד"ר מירי כץ, פסיכיאטרית ילדים בכירה. בניסוי נצפו 70% תוצאות חיוביות.

 


בניסוי של ריכוזית השתתפו 120 ילדים בגילאים 6 עד 12 שנים, אשר אובחנו כסובלים מ - ADD ו - ADHD, שטרם טופלו בטיפול תרופתי כלשהו. הילדים חולקו ל-3 קבוצות:
 
1.קבוצה של 40 ילדים הסובלים מ – ADD ( קיבלו ריכוזית ®)
2.קבוצה של 40 ילדים הסובלים מ - ADHD (קיבלו ריכוזית-H ®)
3.קבוצת של 40 ילדים כקבוצת ביקורת.  ( קבלו תמיסת פלסבו, אשר היתה דומה בצבעה ובטעמה לריכוזית ® / ריכוזית-H®, אך לא כללה את הצמחים)

הניסוי הקליני של ריכוזית נמשך 4 חודשים.

קופון 15% הנחה ריכוזית כלל המשתתפים עברו שונים (מבחני TOVA ושאלוני קונורס ואכנבך להורים) לצורך אבחון מצבם, וכן ראיון קליני על ידי פסיכיאטר ילדים, עפ"י מדדי DSM-I.


בניסוי נמצא שיפור משמעותי תוך פרק זמן של שבועות בקרב 70% מהמשתתפים. ברוב המקרים ניכר שיפור משמעותי בתפקוד תוך 4 עד 8 שבועות מתחילת הטיפול. במקרים מעטים חל שיפור כבר לאחר 10 ימים, ואילו במספר קטן של
מקרים השיפור הורגש 3 חודשים מתחילת הטיפול של ריכוזית.

ריכוזית - שאלות ותשובות

 

 

     פעילות הרכיבים        

 

 

העדר תופעות לוואי שליליות

       משך השימוש        

 

 

  שיפור נלווה בפרמטרים נוספים     

אופן השימוש

לקוחות ממליצים על ריכוזית

פיתוח ריכוזית ®, ריכוזית -H® ע"י מטפלות מוסמכות ברפואה סינית על בסיס טיפול מוצלח באלפי ילדים, בני נוער ומבוגרים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז (ADD)  ו הפרעות קשב ריכוז והיפראקטיביות  (ADHD,) ו/או מבעיות רגשיות והתנהגותיות שונות.
בניסוי של ריכוזית נמצא כי השימוש שיפר במידה משמעותית את רמת התפקוד של המטופלים, את הישגיהם הלימודיים של ילדים ובני הנוער ואת ביצועיהם של מבוגרים במקום העבודה, ללא תופעות לוואי שליליות כלשהן. יתרונות נוספים בכל הנוגע ל ריכוזית עליהם דווחו המטופלים כללו שיפור ברמת הביטחון העצמי, תחושת רוגע ושיפור באינטראקציות החברתיות.

  חזרה לראש העמוד

 

פעילות הרכיבים:
ריכוזית ®, ריכוזית -H®  מכילים צמחים סיניים הידועים בספרות המקצועית כמהווים חומרי הזנה יעילים המגנים על הקרומים של תאי המוח, מסייעים לפעילות תקינה של מחזור הדם, מסייעים להפוך את הסוכר המצוי בדם לגלוקוזה כאנרגיה זמינה למוח. בנוסף, הצמחים הסיניים ב ריכוזית מסייעים לתאי עצב ומשפרים את המצב הביוכימי במוח. לצמחים גם השפעה חיובית על מצב הרוח והאנרגיה, בשל תרומתם לפעילות התקינה של המערכת האנדוקרינית.

 

העדר תופעות לוואי שליליות
השימוש ריכוזית ®, ריכוזית -H® אינו גורם לתופעות לוואי שליליות, בניגוד לתופעות המוכרות המלוות את השימוש בתרופות בקרב חלק מן המטופלים בתרופה זו. תופעות אלה כוללות דיכוי התיאבון, אפאטיות, ולעתים הופעת טיקים, המקשים עוד יותר על שמירת קשב וריכוז, וגורמים לבעיות חברתיות. דיכוי התיאבון מחריף עוד יותר את החסר בחומרי ההזנה החיוניים למוח, הקיים ממילא בקרב ילדים רבים הסובלים מבעיות קשב וריכוז, וכתוצאה מכך מחמיר את מצבם. לעומת זאת,  ריכוזית ®, ריכוזית -H® מספקים חומרים צמחיים הידועים כחיוניים להתפתחות המוח ולפעילותו התקינה ויוצרים איזון רב - מערכתי לאורך זמן.

 

משך השימוש
מתוך ניסיון שהצטבר במהלך השנים, השימוש בריכוזית ®, ריכוזית -H® יכול להימשך באופן רצוף במשך שנתיים - שנתיים וחצי ואף יותר מכך לפי הצורך ולפי תגובת המטופל.

  חזרה לראש העמוד

 

שיפור נלווה בפרמטרים נוספים
יצוין כי הורים רבים מדווחים על שיפור ניכר בדימוי העצמי של ילדיהם, במצבם הרגשי וכן ביחסיהם החברתיים כתוצאה מן הטיפול. השיפור בפרמטרים אלה מופיע לעתים עוד בטרם ניכרת השפעת פורמולת צמחי המרפא על רמת הקשב והריכוז של המטופל.
שילוב ריכוזית ®, ריכוזית -H® עם המשך טיפול תרופתי.

ניתן להתחיל את השימוש ב ריכוזית ובו בזמן להמשיך טיפול תרופתי. לאחר מספר שבועות, כאשר השימוש ריכוזית ®, ריכוזית -H® מתחיל לתת את אותותיו, ניתן להפחית בהדרגה ולהפסיק את הטיפול התרופתי רק לאחר התייעצות עם הרופא המטפל.
שילוב ריכוזית ®, ריכוזית -H® עם תרופות שונות אינו גורם לתופעות לוואי כלשהן, ואינו פוגם ביעילות הריכוזית ®, ריכוזית -H® .

כמו כן, ריכוזית ®, ריכוזית -H® אינם פוגעים בהשפעתן של התרופות על המטופל. הם מורכבים מצמחים סיניים אשר מטרתם להזין את המוח, היא אינה "מתנגשת" עם טיפול תרופתי ואינה גורמת לתופעות לוואי כלשהן – לא לבדה, ולא בשילוב עם תרופות אחרות.
השימוש עם ריכוזית ®, ריכוזית -H® משתלב היטב בסדר יום פעיל ועמוס, ואינו מכביד על המטופל.

 

 

אופן השימוש בריכוזית ®, ריכוזית -H®:
להכנת מנת הגשה, יש למהול כפית (5 מ"ל) בשליש כוס מיץ (לא תוסס) פעמיים ביום, בוקר וערב.

  חזרה לראש העמוד

* המחקר הקליני על ריכוזית ®, ריכוזית -H®- אושר לפרסום בעיתון המקצועי Journal of attention disorders

** לניסוי הקליני באנגלית - לחץ כאן לצפיה במסמך המלא


לפרטים על ריכוזית להפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות

לפרטים נוספים על ריכוזית

שאלות ותשובות על ריכוזית

 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים