חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

היפראקטיביות אצל ילדים

היפראקטיביות- דרכים להתמודדות עם ילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות

 

היפראקטיביות וספורטהורים רבים לילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז היפראקטיביות מחפשים פתרונות לגרום לילדים לחוש שלווים יותר, להתמקד ולפרוק אנרגיות שלעיתים מפריעות להן בפעולות יומיומיות ואף מפרות את האיזון העדין בהתנהלות שלהם עם ילדים אחרים ועם הסביבה בכלל.

היפראקטיביות וספורט
אחת ההמלצות החשובות בנושא היא להעסיק את הילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז באמצעות ספורט וכושר גופני, כך שיוכלו לתעל את האנרגיות ולעיתים את האגרסיות לאימונים גופניים. לאחר פעילות לרוב הילדים מרגישים רגועים יותר וגם קל להם יותר להתרכז בהכנת שיעורי הבית, בתהליכי משחק ולתקשר בצורה נינוחה יותר עם אנשים סביבם.
כיום מוצעים לילדים שלל חוגי ספורט אקטיביים המהווים אלטרנטיבות מצוינות לילדים הסובלים מהפיראקטיביות, בעיות קשב וריכוז כגון אמנויות לחימה כמו ג'ודו, קרטה, טקוואנדו ועד שחייה, כדור עף, כדורגל, כדורסל.

היפראקטיביות וטיולים בחיק הטבע
ילדים בעלי הפיראקטיביות והסובלים מהפרעות קשב וריכוז מתקשים לרוב להתרכז לאורך זמן או להישאר במקום אחד ונוטים לתנועתיות. אחד הדרכים המומלצות להרגיע אותם ולעניין אותם היא לקחת אותם לטיולים בחיק הטבע, מקום בו הם יכולים להירגע וגם לפרוק אנרגיות בפעילויות שטח כמו רכיבה על אופניים, טיפוס על הרים ואפילו הקמת אוהל לצורך קמפינג בחיק הטבע. הרבו בטיולים משפחתיים.

היפראקטיביות ופרחי באך
פרחי באך יכולים לסייע לילדים היפראקטיביים ובעלי הפרעות קשב וריכוז. עדנה דביר BFRP  מטפלת מוסמכת ממרכז באך אנגליה, בעלת מרכז "מפתן" לניהול משאבי אנוש ותמיכה אישית ממליצה על התמציות IMPATIENSE –  אי שקט תנועתי, קופצניות מנושא לנושא, מתח גופני ונפשי, חוסר סבלנות, VERVAIN – מתח, התלהמות, התרגשות, "לא יכול להכיל את כל מה שמרגש/מעסיק אותו", התלהבות יתר, WHITE CHESTNUT – מחשבות שחוזרות על עצמן, "תקליט שבור בראש", הראש מלא במחשבות "קטנות וטורדניות", עיסוק בפרטים. וLARCH – לחיזוק הדימוי העצמי, תחושת היכולת, והאמון בעצמו. 

לחצו כאן לפרטים נוספים ולקופון הנחה על ריכוזית, שנבחנה על ילדים הסובלים מהפרעות קשב והיפראקטיביות ובמחקר נמצא שיפור בתוצאות מבחן TOVA

 

קופון הנחה ריכוזית

 

מוצר זה אינו תרופה ולא נועד לרפא או למנוע מחלה

היפראקטיביות

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד