חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

ריכוזית - המחקר פורסם במגזין מדעי נחשב !

ריכוזיתהישג חשוב למוצר המכיל רכיבים מן הטבע ריכוזית להפרעות קשב וריכוז. מחקר על ריכוזית פורסם במגזין המדעי הנחשב Journal of attention disorders - עיתון אמריקאי מדעי המתמקד במחקרים שונים על הפרעות קשב וריכוז. המחקרים המתפרסמים במגזין עוברים ועדה של רופאים ומדענים שבודקת את רצינות ואמינות המחקר ואם יש עניין לציבור מתפרסמים המחקרים.

ריכוזית®, ריכוזית-H® מסדרת omni הינם המוצרים המכילים רכיבים מן הטבע היחידים שנחקרו בבית חולים בישראל להפרעת קשב, ריכוז והיפראקטיביות (ADD/ADHD). המוצרים פותחו ע"י מטפלות מוסמכות ברפואה סינית על בסיס ניסיון מוצלח שלהן בקליניקה באלפי פציינטים שסבלו מהפרעות קשב, ריכוז והיפר אקטיביות.
המוצרים הוכחו כיעילים במחקר קליני בבי"ח שיבא  (תל השומר), במחקר שנערך על ידי פסיכיאטרית הילדים הבכירה, ד"ר מירי כץ .
כלל המשתתפים עברו מבחנים שונים (מבחני TOVA ושאלוני קונורס ואכנבך להורים) לצורך אבחון מצבם, וכן ראיון קליני על ידי פסיכיאטר ילדים, עפ"י מדדי DSM-I.

ריכוזית - עכשיו במבצע שאסור לפספס ! - לפרטים לחצו כאן

בניסוי נמצא שיפור משמעותי תוך פרק זמן של שבועות בקרב 70% מהמשתתפים. ברוב המקרים ניכר שיפור משמעותי בתפקוד תוך 4 עד 8 שבועות מתחילת הטיפול. במקרים מעטים חל שיפור כבר לאחר 10 ימים, ואילו במספר קטן של מקרים השיפור הורגש 3 חודשים מתחילת הטיפול של ריכוזית

לצפייה בגרסא הוירטואלית של המגזין ולקריאת המחקר על ריכוזית לחצו כאן

את ריכוזית ניתן להשיג בבתי המרקחת, סופר פארם, ניו פארם, בתי המרקחת ובתי הטבע

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד