חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

ריכוזית - מכתב תודה מאמא לשישה

מוצר זה אינו תרופה ולא נועד לרפא או למנוע מחלה

 

שלום רב,

אני הח"מ, א. אתי, אם לשישה ילדים פונה אליכם על מנת להודות לכם וזאת לאחר שימוש מוצלח במוצר ריכוזית.
לפני מספר שנים התחלתי לגלות סימני הפרקטיביות וסימני קשב וריכוז בבני הקטן, בן 12 היום. לאחר אבחונים ושיחות עם צוותי בתי הספר השונים הומלץ לי הן על ידי הרופאים והן על ידי הצוות המקצועי בבית הספר להתחיל שימוש בכדורי הרייטלין, שנראה כי הפכו למצרך נחשק ונדרש כמעט בכל בית ישראל.

לאחר בירורים מעמיקים אשר ארכו זמן לא רב וכוחות נפשיים כבירים הן למול ההתמודדות היומיומית האישית עם בני והן מול ההתמודדות היומיומית עם הצוותים המקצועיים בבית ספרו שדחפו לטיפול מהיר, החלטתי כי לא משנה המחיר אותו אאלץ לשלם, לא אתן לבני את כדורי הרייטלין וזאת רק כדי להשתיק מצפוני ולהשביע את רצון האחרים וזאת לנוכח הממצאים המעידים כי תופעות הלוואי גדולות מעין ארוך ועל כן פניתי  לתחום הרפואה האלטרנטיבית, הרפואה הטבעית. גם ברפואה זו בחנתי והבחנתי במוצרים רבים אשר ממש לא היו כנאמר עליהם, קסמים לא ראיתי ובמעשיות רבות נתקלתי. התכשירים הראו שיפור קל אך כגודל הציפיה גודל האכזבה. עוצמתו ומידתו של תכשיר "הפלא" התפוגגה כלא היתה אך לא אמרתי נואש. המשכתי בחיפושים אך תרופת הפלא אשר תמנע ממני להיכנע לריטלין כדי להשקיט את האחרים. לאחר חיפושים נלאים,ממש כמסע בין תכשירים, מסע ארוך ומעייף המליצו בפני על תכשיר הריכוזית-H, סקפטית אך עדיין חדורת מוטיבציה לגלות את תכשיר הפלא ניסתי גם אותו ואכן כמעשה פלא תוך זמן קצר התחלתי להבחין בשינויים הדרגתיים.
מותר לציין כי שינויים אלו לוו בפניותי לצוות המקצועי של התכשיר, הם שירות הלקחות אשר הדריכו אותי הכיצד לפעול ולנהוג בתכשיר המדובר. אט אט ובבטחה מוחלטת ראיתי שינויים קסומיים בבני. זה החל מקשיב במשך שעה שלמה מרוכז ודרוך הן בבית הספר והן בבית בשיעורים פרטיים, ציוניו החלו עולים והתחלתי לקבל מחמאות מהסביבה.

אני מרגישה כי אודות לתכשיר ריכוזית בני ממצה את כל יכולותיו וכישוריו ומביא לידי ביטוי את כל הפונטציאל הטמון בו.
לא למותר לציין, כי חרף מצבי הכלכלי הקשה עקב היותי אם לשישה ילדים אשר איננה עובדת ולמרות יוקרו של התכשיר הנני דואגת לרכוש אותו בכל דרך.
על כל הנאמר לעיל, ברצוני להודות לכם מקרב לב על סיפוק התכשיר ריכוזית והן על שירות הלקוחות התומך.

בתודה מקרב לב
א. אתי

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד