חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

דברים שחשוב לברר לפני ריטלין

הילד שלכם מוסח בקלות? המורים טוענים שהוא חסר נימוס,מתפרץ ומפריע לכל הילדים? עלתה השאלה האם הוא סובל מ-ADHD? הורים סביבכם מעודדים אתכם להביא לו ריטלין? כיום, כשרופא יכול לרשם רצפט לרטלין, הורים רבים נמנעים מלערוך לילד מבדקים ועלולים להלעיט את הילד בכדורים כאלה ואחרים רק כדי לזכות במנת שקט נפשי.
חשוב מאוד שלפני שאתם נכנעים ללחצים, גם תחפשו אלטרנטיבה טבעית כמו ריכוזית וגם תבדקו היטב עם הרופא איזה אלטרנטיבות טבעיות יוכלו לשפר את התנהגותו של הילד.
לפעמיים ילדים הם אימפולסיביים אבל יש לכך סיבה, מצב משפחתי, מצב חברתי, לא הכל קשור בהפרעת קשב ריכוז או היפראקטיביות. לפני הכל, חשוב להבין מה מפריע לילד, לטפל בצורה נקודתית בבעיה ואז לבדוק את האלטרנטיבות.
ראשית, נסו לנהל עבור הילד מסגרת שתקנה לו יציבות בחיי, תנו מזמנכם למען הילד. הורים רבים בימינו עסוקים ועמוסים ולא תמיד שמים לב מה עובר על הילד שלהם ומחפשים לתלות את הבעיה בגורמים חיצוניים. מומלץ לפגוש את אנשי החינוך שסובבים את הילד, לשמוע חוות דעת נוספת ורק אז לפנות לרופא ולבחון בשיתוף פעולה כיצד לשפר את הריכוז ולעדן את ההתנהגות של הילד.
עברו עם רופא המשפחה על מספר קריטריונים כדי להבהיר את המצב.

כמו למשל, האם הילד שלכם תחת לחץ מיוחד, האם מטרידים אותו דברים מסוימים, משהו ספציפי מסיח את דעתו, האם יש ריבים במשפחה או מתחים שעלולים לגרום לו להתנהג בצורה הזאת, עד כמה אתם, ההורים, מעורבים בחיי הילדים וכמה זמן אתם מבלים עם הילד שלכם מדי יום.
זכרו שלחצים, קונפליקטים, בעיות רגשיות עלולים להשפיע על ילדים ואף להוביל לתופעה של הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות כך שלמעורבות שלכם בחיי הילד יש חשיבות רבה.
עליכם לבדוק איך אתם מתנהגים כשאתם מבלים במחיצת הילד, עד כמה אתם רגועים בסביבתו, כיצד מתנהלת התקשורת שלכם עם הילד (בצעקות או ברוגע), כיצד אתם מתמודדים עם בעיות שעוברות על הילד. שימו לב שהמצב הרגשי והנפשי שלכם קשור בצורה ישירה למצב הרגשי של הילד וכשאתם מוטרדים, לחוצים או עצבניים כך גם הילד.
אגב, לעיתים ילדים יצירתיים ומפותחים נוטים להשתעמם בשיעורים או בגן, כך שהבעיה לא תמיד תלויה בהפרעות קשב וריכוז אלא בחוסר קופון 15% הנחה ריכוזיתעניין שגורם להם להפריע בשיעור ומצביע על חוסר עניין. בדקו אם לילד שלכם יש אנרגיות גבוהות שמונעות ממנו להירגע בשיעור ויתכן שרישום לחוגי העשרה יסייע בנושא או שיחה עם המורה שתחלק לו עבודה שונה ומאתגרת יותר.
תזונה מהווה רכיב שעלול להשפיע על ADHD ולכן, בדקו עם הרופא איך נראה התפריט של הילד וממה הוא מורכב, האם הוא עשיר בסוכר וכימיקלים, האם יש לו מספיק סיבים תזונתיים, ירקות ופירות בתפריט? שינוי התזונה לתזונה מאוזנת ובריאה יותר יכולה להשפיע על הפרעות קשב וריכוז.
בריכוזית יש אבני בניין חיוניים שתורמים להתפתחות הילד כמוצר משלים לתזונה.

מיגרנות
לשמנים אתריים יש סגולות מרפא רבות ומאז שחר ההיסטוריה נהגו להשתמש בהם נגד חיידקים, לריפוי של דלקות, לחיטוי העור ולעיסויים מרגיעים, להתמודדות עם כאבי שרירים ועוד. כיצד משתמשים בשמנים אתריים נגד כאבי ראש ומיגרנות?
טיפול בפרחי באך
חבל שנפרדת ממנה? מתחרטת על כך שהפסקת את הלימודים באמצע? שלא טיפלת בשיניים בזמן? סקר חדש מגלה שאנחנו מקדישים בממוצע כ-44 דקות ביום לחרטות. כיצד מתמודדים עם חרטות? שימוש אפקטיבי בתמציות פרחי באך
רסקיו לילה
על מה אתם חושבים לפני שאתם הולכים לישון? חברת נילסן המשווקת את רסקיו לילה ערכה סקר כדי לברר על מה אנשים חושבים לפני הרגעים השקטים של השינה והתוצאות חשפו הבדל מפתיע בין המינים
כאבי מחזור תסמונת קדם וסתית
כאשר אנו חוסמות באופן מודע או לא מודע את זרימת האנרגייה הזאת אנו מכשירות את הקרקע להופעת התסמונת הקדם ויסתית. אפרת דבוש נאור מרידמן 360 מסביר על הקשר בין כאבי מחזור לאנרגית הצ'י ומציעה כמה אלטרנטיבות טבעיות

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד