חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

הורים ממליצים

לקוחות ממליצים על ריכוזית
מוצר זה אינו תרופה ולא נועד לרפא או למנוע מחלה

קופון הנחה ריכוזית

"הנכד שלי לוקח ריכוזית כמוסות כבר שלוש שנים, הוא בן 15. בעבר הוא לקח תרופה וזה לא עשה לו טוב. הוא ירד במשקל והיה זומבי. בעקבות המלצתי, הוא לוקח ריכוזית, תוסף תזונה, וזה משפיע עליו בצורה מעולה והוא התקדם בלימודים.

עם התרופה הוא סבל , היה רזה מאוד ולא תיפקד וכאב לי לראות אותו ככה. היום הודות לריכוזית הוא גם מתקדם בלימודים וגם מרגיש מעולה!"

ציפי בורנשטיין, מטפלת טבע (24.1.2019)

חייבת לספר שהבן שלי נכנס למסגרת חדשה
אתמול הגיע אליו חבר שראה את הבקבוק ריכוזית על השיש קפץ משמחה ואמר איזה כיף שליו אנחנו לוקחים אותו דבר. נכון זה עוזר לך? ואז הם נכנסו לשיח וסיפרו שהם מרגישים רגועים ומרוכזים.
תנסו, זה מדהים!! ניסיתי הכל לבן שלי וגם תקופה לקח ריטלין. ריכוזית עשתה לנו פלא כמו קסם, בחיי שאפילו אני לא מאמינה, יש לי ילד בן 10! ברוך ויתברך ממציא הריכוזית!!
אין מאושרת ממני בחיי
הילד שלי יושב בכיתה 8 שעות
כל יום חוזר מצטיין
המורה מדווחת על ריכוז מיוחד
אתם לא מבינים איזה אושר עילאי לראות את הילד כשיש לו נחת בנפש והכל הולך טוב.
שוב תודה.
(צביה 4.9.17)

אני רוצה לציין בפנייך שהמחיר שתשלמי שווה את השינו, לא תתחרטי. אצל הילדה שלי זה עשה פלאים. היתרון הגדול של ריכוזית שבעצם זה לא תרופה כימית, הכל תוסף תזונה.
(לילך 28.8.17)

אני נורית, אמא לילד מדהים.
ברגע שהתחיל לקחת את הריכוזית עם הפרח הוורוד (לקטנטנים) העולם השתנה.
ברגע שאני התחלתי לקחת, הבנתי מה זה ריכוזית.
זה מפקס, גורם לשקט ושלווה, אירגון.
והכי חשוב , זה צמחי!
תודה ריכוזית.
(נורית 30.7.17)


בני בן 6 ועם בעיות רגשיות והיפראקטיביות טזזי תמיד... טרם אובחן כי גילו צעיר, החלטתי לנצל את זמן החופש הגדול לנסות דבר טבעי למצבו, אני נגד חומרים רעילים והכנסתם לגוף הילדים שלנו.
רכשתי את ריכוזית H, וכבר כשבועיים ויותר מקפידה ונותנת לו בסירופ, הדבר מחולל פלאים ומשפיע לטובה!!!
הילד רגוע יותר , קשוב ואף מבקש. להכין חוברות של ביה"ס..
מודה לכם על המהפך שנעשה עם ילדי בזכות ריכוזית- ממליצה בחום!!!!
(אדמית, 25.7.17)

היי, רוצה להמליץ על ריכוזית לילדים!! הילד שלי בן ה6 מאובחן בבעיות קשב וריכוז כולם כרגיל ממליצים על רטלין ואנחנו מאוד נגד! מצאנו תחליף מעולה ששמו ריכוזית סירופ מהטבע, עוזר מאוד רואים שינוי משמעותי תוך זמן קצר ואני רגועה כי אני יודעת שזה עושה טוב לילדי ללא שום נזק!! אין לו שום תופעות לוואי!! ממליצה בחום.
(אנה 09.5.17)

בני בן ה 12 התקשה להתרכז בלימודים. ניסינו ריטלין אבל זה הפך אותו לאפטי מידי והוא לא היה מבין מה רוצים ממנו. לאחר ששמעתי על ריכוזית מייד הלכתי לקנות והוא לוקח כדור פעמיים ביום. לאחר שלושה שבועות שאלתי אותו אם יש שינוי והוא ענה שהוא מרגיש שינוי גדול ופתאום מבין מה המורה מבקשת ממנו . וגם כתב היד השתפר מאוד. שאלתי את המורה וגם היא אישרה שהוא התחיל להשתתף בכיתה. אני ממליצה בחום על ריכוזית כדורים כי זה באמת מוצר טוב וגם טבעי. שמחה שהכרתי אותכם.
(חגית, 2.3.17)

רציתי להודות לכם עם הסיפור היפה שלנו.
הבת שלי בכיתה ט' התחילה לקחת כמוסות L לפני 3-4 שבועות ולא סיפרנו למורות שלה. אני קיבלתי את ההודעה הזאת מהמורה ביום ה: "להורים של רינה שלום! רציתי לעדכן שרינה למדה השבוע ממש יפה ! נכחה בזמן בשיעורים, סיכמה, הקשיבה ושאלה שאלות יפות. מעריכה מאוד את ההשקעה שלה, יהי רצון שיהיה לכם תמיד נחת ממנה!"
(אורלי 19.2.17)


וחייבת להמליץ בחום ... ביתי נוטלת ריכוזית כבר כמה שנים טובות והיום כבר בת 20 , כבר בכיתה יד בטכני ח'א תלמידה מצטיינת בהנדסה טכנית, ומתקדמים כל הזמן עם ריכוזית לפי השנים והלימודים .... וכמובן תודה על ההנחה בשובר כי במחיר מלא, באופן קבוע זה קצת יקר... ממליצה בחום וחשוב להתמיד.

(רינת 12.2.17)

מאז שהבן שלי נכנס לגן הילדים הבחנו שההתנהגות שלו מעט נמרצת יתר על המידה משל שאר הילדים בגן. הוא נטה להתנועע בזמן ריכוז ולא היה מצליח לזכור את מה שהגננת סיפרה ולימדה. התנהגותו הייתה נמרצת ואגרסיבית דבר שהקשה עליו בחברת ילדים. לפני כיתה א התלבטנו מה ניתן לעשות ואיך לעזור לילד על מנת שיצליח בלימודים. ניסינו חוגים כמו רכיבה על סוסים ,וגודו...אבל כל זה לא באמת עזר לפתרון הבעיה. בכיתה הוא לא היה מרוכז בחומר הנלמד ואף הפריע למהלך השיעור. כשהרופא המליץ לנו על מתן ריטלין סירבנו בכל תוקף לתת לילד קטן סמים שכאלו והתחלנו לחפש אלטרנטיבות אחרות. נתקלנו בפוסט של ריכוזית קראנו מחקרים אודות פיתוח התרופה, המלצות והחלטנו לנסות את ריכוזית H . את הריכוזית רכשנו בחופשת הפסח ככה שכשהילד יחזור מהחופשה ההשפעה שלוקחת 3 שבועות לגוף להתרגל תתחיל לעבוד. מאז הריכוזית הילד בהרבה יותר מרוכז, ההתנהגות שלו מתונה וסבלנית . הוא מסודר הן מבחינת סדר יום והרגלים, והן מבחינת סדר במחברות וספרי הלימוד, וכן סביבת הלמידה שלו. אם פעם היה נתקף בהתפרצות זעם וכעס בלתי נשלטת מאז הריכוזית H תופעה זו נעלמה לחלוטין ממנו. המורים רק משבחים את ההתקדמות שלו ואת השינוי שחל בו. הציונים שלו גורמים לנו לגאווה, וההתנהגות שלו מסבה לנו ולסובבנו הרבה נחת . בחברה הוא מקובל מאוד ואהוד מאוד על חבריו. ריכוזית נמצאת בכל הפארמים השונים ניתן למצוא אותה בקלות, דבר שמקל עלינו אם שכחנו לקנות ונזכרנו ברגע האחרון.

(זימרית 17.1.17)


יש לי בן היום בן שש. בגיל חמש + הוא אובחן כהיפר ואמרו לנו להתחיל עם ריטלין סירבתי בכל תוקף והתחלתי לחפש תחליף. התחלנו לתת לו אומגה 3 ואז הבחנו בפרסום שלכם על הריכוזית ועל הדברים שהריכוזית עושה והחלטתי לתת לו ריכוזית H וההצלחה מדהימה... חבלז על הזמן, שיפור משמעותי ברמות. בבית הספר המחנכת רואה שיפור מדהים וגם בבית אז כל מה שנשאר להגיד זה תודה.

(סוזי 16.1.17)

קופון הנחה ריכוזית

שלום, קודם כל אני חייבת לציין שלפי מה אנחנו רואים יש שינוי לטובה!!!!!
יש לי ילד בן 6.5 שעלה השנה לכיתה א. מתחילת השנה קיבלתי תלונות אין סופיות מהמורים, התלמידים, הורי התלמידים והמנהלת . לאחר פנייה לנוירולוג וביצוע אבחון עם כדור ריטלין (חד פעמי), בדיקת האבחון הראתה שחלה ירידה ברמת הקשב של הילד וזה לא מתאים לו. כאן הבנתי שכדאי שאנסה תרופה אחרת עם דגש על טבעית ולשמחתי הגעתי לריכוזית . בחודש הראשון לטיפול לא ראיתי שיפור, אך לאחר 3 שבועות נוספים ראינו שיפור בלתי ייאמן הן בהתנהגות והן ברמת הקשב בכיתה . היום אנחנו בחודש השלישי לטיפול וזה בלתי ייאמן. כל התלונות פסקו ולא רק, אלא אפילו מקבלת על הילד פידבקים חיוביים. הוא יושב בכיתה, מקשיב ועוד נפלא. ילדים מזמינים אותו להתארח בבתיהם אחה"צ. אני כל כך שמחה שהתחלתי את הטיפול ולמען האמת בתחילה הייתי מאוד סקפטית. הטיפול פשוט שינה לנו את החיים גם בבית וגם בחוץ, סוף כל סוף מקבלת תגובות חיוביות על הילד והוא באמת מיוחד!!!
(דנה 12.1.17)


ראשית ברצוני לציין שריכוזית זה המוצר ב ה - הידיעה...הבן שלי היום בכיתה ט' אובחן בבעיית קשב וריכוז ובהמלצת פרופ' להט ניוירולוג מומחה, הבן שלי מכיתה ב ועד היום ברוך השם רק עולה ועולה הוא תלמיד עם ציונים בכל המקצועות 90-100 יסודי הוא סיים במצטיין את רוב המקצועות . כאן המקום לפרגן ולהמליץ בחום.
אני תמיד ממליצה לכל מי שאני שומעת שהמליצו לו על ריטלין להתחיל קודם עם ריכוזית מבחינתי זה מוצר פלא פשוט כך ...בחופש הגדול אני לא נותנת לו ואז בהחלט רואים את ההבדלים ללא ספק.

(דלית, 11.1.17)


שמי סמדר אמא ל-4 ילדים הגדולה שלי בת 7 , כיתה ב, בתחילת כיתה א היא לא הצליחה ללמוד ולשבת היא פשוט כל הזמן הסתובבה ואינה רגועה הרופא המליץ כמה טיפות במים ושהילדה תישתה מהסירופ ריכוזית כי אני כאמא לא מסוגלת שהילדה שלי תקבל רטלין..בשום פנים ואופן לא....הסכמתי לריכוזית כי אני נותנת את המינון ואני רואה תוצאות מצוינות. הילדה יושבת ולומדת לבד ועושה הכול מסודר ואני מאוד מרוצה מהסירופ ריכוזית .

(סמדר 9.1.17)
בני בן ה. 6 לומד כיום בכיתה א.
עוד מתקופת הגן הגננת ציינה לא פעם כמה הוא ילד תנועתי ומתקשה לשבת לאורך זמן.
הסייעת לא פסקה מלהתלונן בתדירות לציין עד כמה קשה לה להקריא סיפור לילדים שהוא לא ישוב כמו שאר חברי הגן.
כיתה א החלה ומידי יום מחברת קשר התמלאה במכתבים לא טובים;
הוא יוצא מהכיתה על דעת עצמו ולא חוזר...שם רגליים על השולחן...קם מהכיסא...מפריע לחברים...לא קשוב למורה...ועוד ..
מידי יום היה נכנס הבייתה עם פנים נפולות
הוא ידע שניהיה מאוד מאוכזבים מההתנהגות שלו. והמובן שזה עורר בנו תיסכול עצום למרות כל השיחות איתו והכעסים דבר לא עזר. המורה המליצה לגשת לאבחון בכדי לעזור לו כי ממש קשה לה ללמד. מלאנו טפסים להגשה לאבחון אך יד אלוהים כנראה נגעה בדבר ובאותו היום שהייתי צריכה להגיש את הטפסים להמשך תהליך קראתי על ריכוזית בפייסבוק . גם חברה בעבר המליצה שזה מאוד עזר לבן שלה ולא ייחסתי לזה חשיבות . אך שכשקראתי תגובות הורים אודות השפעת הריכוזית על ילדיהם החלטתי לנסות לתת לילד מה כבר יקרה?....
לאחר שימוש יומיומי בריכוזית, הילד מרוכז יותר קשוב יותר והפלא ופלא, מקבל מכתבים טובים ואפילו עלה לכוכב שבוע ופדבקים חיוביים מהמורה .
אני מודה שאט אט עם הזמן אכן ניכר שיפור משמעותי הן בלימודים בבית הספר, בשיעורי הבית ובהתנהגות שלו. הילד חיובי ומאושר
אומנם תנועתי אבל פחות מהעבר,
פשוט מאוד כי הוא ילד ולא נמנע ממנו את ילדותו נעזור ונקל עליו בקשיי הלמידה הנדרשת. ממליצה מאוד על ריכוזית!!

(ורד 03.01.17)

שלום לכולם שמי מ׳ וזאת כדי לכבד את פרטיות בני היקר ואני מבקשת לשתף אותכם בניסיון שלי או יותר נכון של ילדי. בכיתה ד׳ קראה לי היועצת ומחנכת של בני הבכור, שהיה תלמיד מצוין המבחנים היו עם ציונים גבוהים , אך הילד היה חולם בשיעור , היו לו התקפי זעם על כל שטות ,חוסר אירגון וחוסר שקט ,הוא לא היה ילד מופרע ,אך ניכר כי הוא היה כמו רכבת שדהרה בראש והרעש הפריע לו. עשיתי לו אבחון ,ואף לנורולוג, אך הוחלט כי הוא סובל מהפרעת קשב וריכוז ואף הציע לו רטלין ,אך בעלי ,במזל, הביע התנגדות נחרצת לא לתת לו בשום אופן ואני הסכמתי ,מה פיתאום שיתן לבני רטלין ,שהוא למעשה סם ,ובשביל שיעזור למורה ולבני אולי בעתיד יזיק.
לא הסכמנו , בוקר אחד שמתי את בני בכיתה ,והמורה אמרה גרוע ביותר, הרגשתי כאילו המורה מוחצת אותנו לקיר ,ואני זוכרת שבכיתי המון ,התייעצתי עם המון חברות ויום אחד בפייסבוק פרסמו את המוצר המופלא הזה ,החלטנו לתת לו הקפדנו כפי שצריך ,יום אחד אחרי כשבועים וחצי שלקח , המורה אומרת לי תגידי ,ננתם לו רטלין כל הכיתה געשה ורעשה השבוע הוא היה פשוט מושלם ,אז אמרתי לה על המוצר הזה שבעיניי הרווחתי ילד מאושר ובריא ואני יכולה לומר שגם כיום שהוא לפני בחינות הבגרות ולוקח לפני מבחנים ולפני שיעור נהיגה ,שגם אותו עבר בהצלחה והוציא רשיון אני ממליצה בחום על המוצר שכולו מהטבע ואמין ,אז לא להסס לנסות, בטוחה שאתם תיראו תוצאות עם תקפידו על הזמנים שצריך לקחת תודה ובהמון הצלחה והוקרה .

(מ' 01.01.17)


עצמאות, אמא לילד בן 10.5 שהתקשה לשמור על פוקוס בכיתה ולהכין שיעורי בית, חיפשה מוצר עם רכיבים מהטבע שיעזור לו בלימודים ובחיים בכלל. ריכוזית שינתה לו את החיים וכמו שהיא אומרת: "זה מוצר פלא" .

צפו בסרטון וגלו מה יש לה להגיד על ריכוזית!


(עצמאות 01.12.16)אין עליכם תותחים חבל שלא ידעתי על ריכוזית מקודם, כי המון כסף בזבזתי על ילדיי על מנת שיהיו מרוכזים בלימודים וללא תועלת היום כבר מחודש ספטמבר אני נותנת ריכוזית לילדיי כמוסות ואין לי מילים שינויי לטובה כמובן .

ריכוזית הפכה לי את חיי ילדיי לטובה, הם שמחים ומאד טוב להם ורואים את השינויים המשמעותיים, מאז התחלת שנת הלימודים ומסכים עד היום הזה. הבן שלי היה אפס לא ריכוז ולא קשב. היום יש שיעורי בית, נהנים מכל רגע, ציונים טובים וגם אחותו של כל פעם הייתי שואלת אותה אם יש שיעורי בית, היתה עונה לא לא לא.... היום מהמדרגות כבר יש לנו שיעורי בית עברית חשבון אנגלית .

אני גאה על שהגעתי לקסם שנקרא ריכוזית.


(אנין 23.11.16)


התחלתי לתת לבני בן ה11 ריכוזית בסירופ.

כעבור כחודש ראינו שיפור משמעותי!! הכתב נהיה קריא, שיעורי הבית הפכו עבורו לקלים והחזרה למבחנים נעשתה באווירה נינוחה ונעימה .


ממליצה בחום!

( מלי 07.11.16)


בני בן ה7 נוטל תרופות מזה שנה, אובחן כADHA וניסינו את כל סוגי הכדורים הקיימים. כל הכדורים גרמו לו לתופעות לוואי מאוד מאד חמורות: דיכוי חריף בתיאבון, הילד לא היה אוכל במשך כל היום כלום, כולו רזה וחלש עצבני ובוכה וצורח.

התופעה היא בלתי ניסבלת, אני כל יום בחרדות בגלל זה, בוכה על הילד שלי...

אני לא מעוניינת יותר לתת לו את הכדורים בשום אופן וחיפשתי מענה לבעיה הקשה הזאת.

גיליתי את המוצר ריכוזית בכמוסות בסופר פארם ורכשתי כדי לנסות לראות מה זה והאם זה יעזור לילד שלי

אני עדיין בהלם מהתוצאה ומתרגשת כל יום, הילד שלי פשוט הפך לילד שמח וחיוני בלימודים, מצליח, לא שומעת תלונות עליו. מבחינת תיאבון הוא אוכל ממש טוב את כל הארוחות שזה מדהים, הבכי והעצבים והצרחות שהיו כל יום נעלמו.

אני עדיין לא מעכלת שהילד שלי הולך לבית ספר עם ריכוזית במקום הכדור הארור שהיה לוקח.

אני מרגישה ממש בחלום כי לא חשבתי שאני יצליח לגמור עם סיפור הריטלין ואני נירגשת לומר שהמוצר הניפלא הזה שינה לי את כל החיים אני הולכת כל יום בשמחה לעבודה בהרגשה שהילד שלי נוטל מוצר טבעי ובריא שעושה לו כל כך טוב אני ממש ממליצה בחום על המוצר ומפרסמת בכל דרך אפשרית כדי שאנשים ידעו שיש דרך אחרת לעשות טוב במקום להרעיל את ילדינו היקרים.


( ליאן, 02.11.16)בני בן 12 וחצי שותה אותם מאז חודש יולי האחרון. הוא מדווח על יכולת טובה יותר להתרכז , הציונים שלו במבחנים גבוהים בהרבה, אני רואה עלייה במוטיבציה ללימודים, המעבר לחטיבה היה נינוח והילד זוכר ומפוקס יותר מבעבר !

ממש כיף... בוכה על שש שנים שלא ניסינו את ריכוזית ...

( ענת 08.10.16)


אני אם לילד בן 7 שסובל מאוטיזם והוא בתיפקוד גבוה. במהלך שהותו בגן בשנה שעברה, הגננת זרקה לי באוויר ואמרה בזהירות רבה שאולי יהונתן יצטרך חצי ריטלין להפרעת קשב.

עכשיו נעשה סדר- הוא לא מאובחן ב-adhd/add אבל כן יש הפרעה בגלל הלקות האוטיסטית ואני שמעתי את זה ממנה נורא חששתי והזדעזעתי ואמרתי הוא לא יקבל שום כדור ועוד קראתי על זה בכלל לא היה מה לדבר איתי.

כל מיני פרסומים בפייסבוק סיקרנו אותי לגבי ריכוזית ואמרתי לעצמי שאני ינסה כי לפחות זה טבעי וגם תוסף תזונה ולומר לכם זה עבד כבר אחרי שבועיים. התמדתי בשעות וכל כך היה כייף לתת לו כי הוא תבניתי, ושתה בלי שום בעיה בלי תוספת פטל וללא שתיה , נקי! ומייד חצי כוס מים.

ואני יכולה לומר לכם שהיום הוא בכיתה א כבר חודש, המרפאה בעיסוק שהייתה בשנה שעברה אמרה לי איך הוא גדל והשתנה ותכלס עברו בסך הכל חודשיים משנה שעברה ... יצאו ב- 15/8לחופש התחלתי עם ריכוזית וזה עובד יופי. המלצתי לחברה נוספת באמת זה משקה פלא ולא תוסף תזונה אני מאוד מרוצה ואשמח להמליץ על מוצר זה.

תודה מראש שרונה חנן

ולגבי המחיר, זה סביר. שווה לתת לו ויש לי ילד חדש!


(שרונה, 27.09.16)הבן שלי כיום בן 16 עבר איבחון בכיתה ג׳ יש לו קשב וריכוז וכמובן ההמלצה היתה לתת לו ריטלין במשך שנתיים התנגדתי, שהיה בכיתה ה׳ צוות ביה״ס ביקש שננסה לתת וכך היה הוא לקח ריטלין במשך חצי שנה, זה לא עשה לו טוב וגם לנו ההורים הרגיש שזה לא נכון לו, ואז קראתי על התוסף תזונה של ריכוזית והתחלנו לתת לו וזה עשה פלאים קיבלנו ילד רגוע מרוכז ילד אחר לגמרי... ומאז אנחנו משמשים רק בריכוזית הוא לוקח כל בוקר כפית מהולה במיץ תפוחים גם בשבתות וחופשים.

לפני שבועיים הגיע לידיעתי שריכוזיות יצאה גם בקפסולות ומיד הזמנתי ...

אנחנו ממליצים מאוד על המוצר

היום הוא בכיתה י׳ ומתחיל בגרויות ואני רגועה.

שווה ביותר

(עינת אמא של אור 20.09.16)גל, מורה למדעים וסטודנטית לתואר שני, שהתקשתה לשמור על פוקוס בלימודים, השתמשה בריכוזית לאחר שניסתה מוצרים אחרים ולא הייתה מרוצה.

צפו בסרטון וגלו מה יש לה להגיד על ריכוזית!


(גל,9.8.16 )

טלי, אמא לילד בכיתה ב' שהתקשה לשמור על פוקוס בכיתה, חיפשה מוצר עם רכיבים מהטבע שיעזור לו לשמור על יכולות הלימוד בכיתה מבלי להכניס לגופו חומרים כימיים.

צפו בסרטון וגלו מה יש לה להגיד על ריכוזית!


(טלי,19.7.16)לבתי בת ה16 יש בעיות קשב וריכוז. לאחר שעלינו על הבעיה היתה לי התלבטות האם לתת לה ריטלין לאחר הניסיון עם הבן הגדול יותר שזה לא צלח. לאחר שראיתי לפני 6 שנים פירסומת של ריכוזית אמרתי אני ינסה ובאמת לאחר חודשיים וחצי התחלנו לראות תוצאות חיוביות. עד היום ביתי כל בוקר לוקחת את הריכוזית ואני מאוד ממליצה על הריכוזית וכל מי שהמלצתי ניסה וראה תוצאות חיוביות.


(שרית, 14.7.16)שלום רב

אני אימא לילד בן 9 עם אבחנה של ADHD מגיל מאוד צעיר.

התחלנו לתת לו ריטלין בגיל 6 , הילד היה נרגע לכמה שעות שהיה על ריטלין, אך אחרי שפג תוקפה של התרופה הילד היה היפר אקטיבי פי 10 , אי אפשר היה להתחיל את הבוקר איתו , פשוט סיוט גם בבוקר וגם בערב , ולא רק זה הילד נהיה אגרסיבי מאוד עם סף תסכול מאוד נמוך, אלים ברמות פשוט טירוף . שמעתי הרבה על ריכוזית אך אף פעם לא חשבתי לתת לו את זה כי לא האמנתי בהשפעה של צמחי מרפא עד שיום אחד אמרתי לעצמי מה יקרה אם אתחיל ?? מקסימום לא יעזור ??

ופתאום קרה נס המשכתי שבועיים עם ריטלין וריכוזית ביחד , הילד היה רגוע כל היום פתאום הוא לא עצבני , מקשיב יושב לאט לאט ובמיוחד שהחל החופש הגדול הפסקתי את הריטלין ואני היום מצטערת על מה שעשיתי לילד שלי כשלא נתתי לו את הריכוזית , הילד שלי נולד מחדש , החיים שלנו מתנהלים אחרת אני כותבת ויש לי דמעות בעיניים ותאמינו לי אני אמיתית לגמרי בכל מה שאני כותבת , אני מודה לחברה שיצרה את הריכוזית וממליצה לכל אימא שיש לה ילד והיא אוהבת אותו תני לו ריכוזית ותזרקי את הריטלין

בכבוד רב

אימא מאושרת


(4.7.16)


שלום! הבן שלי בן 10 .למרות איבחונים שעשינו שבהם לא אובחנה שום בעיה עם הילד. ראינו שיש לו בעיה עם סדר אירגון.. וזיכרון. החלטתי להתחיל ולתת לו את המוצר ריכוזית . לא שיתפתי אף אחד בהחלטה. לאחר כשלושה שבועות התקשרתי למחנכת לשיחת חולין שבה נאמר לי שיש שינוי עצום בילד ..שהוא נוכח בכיתה..שהכתב שלו הפך מסודר יותר ועוד... דמעות של אושר הציפו אותי. . תודה.


(עצמאות 30.5.16)


הילד שלי אובחן כסובל מ adhd בצורה חמורה ,כמובן רטלין בהחלט עשה את העבודה! רק שהוא היה רזה והפך ל"גל עצמות" בנוסף פיתח בעיות רגשיות (רק בזמן השימוש ברטלין),


ניסינו הכל ! אלפי שקלים הלכנו על כמעט כל המוצרים שמצאנו חודשיים- שלושה נסיון לאחד או לכמה מוצרים ...אפס השפעה ואלפי שקלים לפח. אני לא יודע איך גילינו את הריכוזית , אבל אני זוכר את היום שקנינו ,הינו בטוחים שאנחנו חולמים! יושב לבד מכין שיעורים ,מרוכז באופן מפתיע , הציקו לו אחיו ולמרבה ההפתעה -הוא אומר להם ש"לא יפה להתנהג כך ..." (ביום רגיל זה היה הופך להיות מלחמת עולם!) והמתנה הגדולה ביותר -הוא התחיל לאכול טוב! והכל כבר מאותו היום! כמובן חיינו השתנו ללא הכר למשך כמה שנים היה לנו שקט מבורך . רק שהבחור גדל ולא רוצה לשתות את המשקה יותר ...עברו שנתים ומביהס כבר נשלחו אזהרות ודרישה לחזור לרטלין (חחח לא סיפרתי להם שהפסקנו, עדיין הוא מרוויח שם מכמה פריווילגיות) תוך שאני מחפש פתרון נוסף, ממש כמו משמיים מצאתי שיש את הריכוזית בכדורים ... רצנו לקנות ,כבר כמעט שבועיים הוא לוקח והשיפור ניכר! אני כותב לכם רק מתוך הכרת הטוב,


כל מילה שכתבתי אין בה שום גוזמא ,אמת לאמיתה ,ולא נשאר לי רק לומר לכם תודה ,ולכל מי שקורא-


תנסו ! שווה בדיקה


(יוסף, 5.1.16)


ריכוזית שלום, אני שמחה לשתף אתכם בנסיוני. לפני שבועיים התחלתי לתת לביתי בת ה-__12_ כפית ריכוזית במיץ פטל כל בוקר. תוך זמן קצר ניכר שיפור משמעותי לטובה. כמובן שאני ממליצה על המוצר גם להורים.

אגב המלצתי ל 2 חברות שלי שלהן יש בניים עם הפרעת קשב מאובחנת ובעבר טופלו בריטלין 20 מ"ג, רכשו ריכוזית בהמלצתי ומרוצות מאוד מהתוצאות.

אני ממש מרוצה מהריכוזית, הבת שלי שיפרה ציונים מתלמידה ממוצעת לתלמידה מצטיינת!


(שלי , 14.12.15)רכשתי את ריכוזית לבני משנה שעברה עקב המצב הביטחוני (אנחנו תושבי שדרות)

גיליתי עליו משהו מדהים איך זה מאזן אותו ועוזר לו פחות עם לחץ ופחדים וגם כיום הוא בכיתה א׳ זה עוזר לו המון וגם חברתי יש לה את אותה בעיה עם בנה נתתי לה את המוצר וגם היא רכשה אותו פלא פלאים וגם טבעי שזה הכי חשוב ממליצה לכולם באמת עם יד על הלב רק תכניסו אותו לסל הבריאות כי יש משפחות קשות יום שלא יכולות לרכוש מוצר כזה טוב במחיר של 200 שנינו 200 ש״ח למשפחה קשת יום זה המון כסף

חבל שגם הם לא יוכלו להנות ממוצר הזה ולגלות כמה הילדים שלהם וכולם להסב להם נחת

תודה ויום טוב


חן (26.11.15)


קניתי ריכוזית קולג' מכיוון שאני סטודנטית וגם עובדת משרה מלאה ואמא לילד, לקחתי את הריכוזית כמה ימים וראיתי איך אני מסוגלת לשבת 5 שעות על עבודת הגשה מבלי לעשות הפסקות ולחשוב על דברים אחרים. מומלץ!


חן (7.11.15)


בתי בת 15 ומשתמשת בריכוזית כבר 5 שנים. יש לה בעיה של קשב וריכוז וזה מאוד עוזר לה בלימודים.

לאחר חודש שהתחלנו עם ריכוזית H, התחלנו לראות תוצאות וגם המורה שמה לב לזה... הריכוזית היא תוסף תזונה טבעי, היא לא גורמת לתופעות לוואי והיא עדיפה מרטלין לילדים עם בעיות קשב לתוספת היפראקטיביות. על הריכוזית נעשה גם מחקר בתל השומר. גם הורים לילדים שיש להם בעיות קשב וריכוז שהמלצתי להם על הריכוזית ראו תוצאות וגם המורים שמו לב לזה!

אני ממליצה בחום רב על הריכוזית!

שרית (17.9.15)


עמית אובחן ADHD לפני כחצי שנה, כאמא שמאמינה בתזונה נכונה והומאופתיה סירבתי להקשיב לנירולוג שטען שרק ריטלין יוכל לתת לו שקט ולהרגיע את רמת ההיפר.

הגננת כמובן הסכימה ואמרה שעמית מפריע להתנהלות הגן.

בהמלצה התחלתי לקרוא וניסיתי על עצמי את הריכוזית ( רובנו יודעים שמדובר בגנטיקה ברוב המקרים)

ואכן השתפרתי ביכולת ניהול הזמן בבית ובעבודה.

עמית החל לקחת את הריכוזית לפני חודשיים- לאחר חודש הגננת אמרה ששמחה שהחלטתי ״לטפל״ בו, כמובן שאמרתי תודה ולא פירטתי

בצהרון הסייעת אמרה שנהדר לראות כמה הוא רגוע והן מגלות ילד אחר.

אז רגע לפני שאנחנו נותנות תרופות כדאי לנסות! שווה ניסיון בעלות לא גבוהה ביחס לתמורה והנחה להורים שרוכשים קבוע.

אפשר רק לומר- תודה

תודה שיש לנו עוד דרך ועוד פתרונות


אור (27.4.15)תודה שבזכותכם אני מצליחה ללמוד באמת ללא הסח דעת שנים בבית ספר ישבתי בלי להבין מה אני עושה שם. כשהגעתי למכללה המליצו לי עליכם ...


אני באמת לומדת, אתם מצויינים וכל מילה מיותרת!


שני ( 19.4.15)


היי אני בת 46

ולפני חודשיים התחלתי עבודה חדשה.

התפקיד שלי דורש לעבוד מול לקוחות..לזכור נתונים ולהעביר למחשב ...עבודה בתנאי לחץ. .

חשבתי לי איך עושים את זה? איך אני עומדת בזה?

קשה לי לזכור דברים. אני הייתי רושמת כל דבר.

שמעתי על "ריכוזית " דרך מחשב, עיתון. החלטתי לנסות.לוקחת כל יום לפי ההוראות.לא ממכר.

ותקשיבו. . לי זה עשה פלאים.

אני זוכרת את המטלות בלי לרשום. ונשארת בפוקוס.

לא מוותרת עליו. .וממליצה בחום .

זו ההצלחה שלי ****מרגישה שינוי אדיר עם הזכרון שלי


דרך אגב..יש לי חייל שהוא מ"מ בצבא. ..וגם הוא לוקח .והוא מאובחן עם בעיות קשב וריכוז.. והיום עושה את התפקיד בהצלחה רבה.

קיבל תעודת מצטיין. . בזכות ריכוזית


תודה לכם


י (12.3.15)ריכוזית שיפרה לילד שלי בצורה משמעותית את הריכוז בלימודים, הילד שלי בן 10 ואובחן עם בעיות קשב וריכוז אצל נירולוג ובמבחני טובה הומלץ לתת לו רטלין 40מ״ג , אחרי ששמעתי על הריכוזית מחברה טובה אמרתי שננסה קודם לפני שאני יחליט לתת לו רטלין ,ובאמת אחרי שבועיים וקצת שיפור משמעותי בציונים והריכוז שלו ישתפר היינו המומים לנו זה עזר!! ממליצה בחום למי שיש בעיות ריכוז בלימודים.


תודה לכם שיצרתם תרופה מדהימה!!


טלי (23.6.14)רציתי לשתף אתכם בחוויה האישית שלי מאז התחלתי להשתמש בריכוזית.

אובחנתי רק לפני חמש שנים, בגיל 35.

כל חיי כילדה לא הצלחתי להבין מדוע אינני מסוגלת לשבת בכיתה וללמוד כמו חבריי.

חייתי בפחד גדול מפני לימודים להשכלה גבוהה, אך החלום היה חזק מאוד ולא רציתי לוותר.

למדתי פה ושם אך לא משהו לטווח ארוך והצלחתי בתחום היי-טק בכלל לא רע.

אך החלום שלי היה להיות מורה ולא רציתי לוותר עליו ולכן נרשמתי ללימודים.

בשנה הראשונה, בגיל 35, ניגשתי לאבחון ושם גיליתי על עצמי פרטים רבים שבעזרתם למדתי להכיר את הקשיים שלי.

קיבלתי ריטלין מהנירולוגית אך בעלי סרב בתוקף.

חיפשתי פתרון זמן רב, פתרון חלופי לכדור שעד היום לא יודעים מה השלכותיו לטווח הארוך.

בסופו של דבר, הגעתי לבית המרקחת של קופ"ח מכבי וכל המדף היו מספר אפשרויות.

התייעצתי עם הרוקח לאחר שהקופסא של ריכוזית לכדה את עיניי.

הוא אמר שהוא גם ממליץ וזה בהחלט יכול לעזור. בחרתי ב"ריכוזית קולג' ".

מהרגע שהתחלתי לשתות את הריכוזית, חיי השתנו!


מלשכוח כל דבר, מחוסר סדר ובלגן בראש, חוסר ריכוז וחוסר יכולת לסיים דברים, הפכתי לממוקדת ואף הצלחתי לסיים משימות במהירות שיא.

עבודות שלקחו לי ימים, לקחו לי מספר שעות בלבד.

כל משימה קוצר זמנה לחצי לפחות! פשוט חיים אחרים! פתאום יש לי זמן לעוד דברים, אפילו לישון יותר מוקדם!

כאדם עם קשב וריכוז והיפראקטיביות, גם ההיפראקטיביות ירדה. אני פחות אימפולסיבית, רגועה בתגובותיי וסובלנית יותר.

מבחינתי זו הצלחה ענקית!

אחותי הקטנה החלה לצרוך ריכוזית בעקבותיי ומתארת שינוי זהה.

שמחה שבחרתי דווקא בריכוזית באותו יום על המדף משום שהיא ממש שינתה את חיי!


תודה רבה ובהצלחה לכולם!

גל ( 1.6.14)


רציתי לשתף על המוצר ריכוזית שאני מאד ממליצה בני בן השבע לוקח אותו כבר עשרה חודשים וגם אני חששתי בהתחלה מסתבר שזה מוצר נהדר שעובד ובני ממש מבקש אותו בבוקר הוא לא מורגש כלל טעים לו מאד ואני ממש ממליצה בחום.


תמי (25.5.14)


פגשתי את המוצר "ריכוזית H" דרך שיטוט באינטרנט אחר חיפוש של מוצר טבעי שייתן מענה לקשיים של בני בן ה-6 רותם. אצל רותם ילד מקסים, נבון, רגיש מאד ופעלתן מאד גילינו מגיל צעיר מאד קשיים כגון: סף תסכול נמוך, בכיינות, רגזנות, וכחנות ואף התקפי זעם מפעם לפעם. הוא מעולם לא אובחן, כי למעשה הקשיים היו בגדר הנורמה ובזכות חוכמתו הוא הצליח למתן את מרבית הקשיים בגן ולהוציא את עיקר הזעם והתסכול בבית. החלטתי לא לחכות להגיעו לביה"ס ולחפש אחר פתרון שירגיע וימתן את ההתנהגויות שתיארתי.

עם הרבה סקפטיות והיעדר המלצות אישיות (הסתמכתי רק על ההמלצות שמצאתי באתרים השונים) רכשתי את המוצר. כיום, כ-10 שבועות אחרי אני יכולה לומר שישנו שיפור משמעותי ביותר בתפקודו החברתי וההתנהגותי – הוא רגוע יותר, נשמע להוראות, סף התסכול שלו עלה באופן משמעותי, הוא נהנה ממשחק עם חברים וכל זה ללא כל רגזנות ובכיינות. בנוסף, התקפי הזעם כמעט ונעלמו כליל וגם כשהם קורים העוצמה והמשך שלהם ירדו פלאים.

יש לציין את העובדה, כי החלטתי לא לשתף את הגננת על השימוש במוצר ורציתי להיווכח כי היא מרגישה בשינוי לבדה ולא שהשינוי יקרה בשיטה של "נבואה שמגשימה את עצמה". המתנתי בסבלנות ולא שאלתי דבר בשבועות האחרונים. לפני כשבועיים נקראתי לאסיפת הורים אישית בגן והגננת פתחה במשפט: " אויש, איך הוא התבגר ונרגע השנה. הוא כבר לא אגוצנטרי, משחק ועובד יפה ויש לו הרבה חברים. אני הרבה יותר רגועה לקראת העלייה שלו לכיתה א' בשנה הבאה".

לכן, אני ממליצה בחום לנסות מוצר זה, להמתין בסבלנות ולחכות לתוצאות!!!

ענת.(6/1/11)


שלום

ברצוני לשתף בסיפור האישי של הבן שלי, ד'', בן 13 שאובחן כסובל מהפרעות קשב וריכוז לפני מעל לשנתיים גם בעזרת מבחןו טובהBRC

בני סובל מקשיי ריכוז, היפראקטיביות,קושי בלימודים שמקרין על קושי חברתי והדבר הכי קשה לי כאמא הוא לראות שבני "מקבל על עצמו את הדין" ומתחיל להאמין במה שאומרים עליו ועל הקשיים ובמיוחד כאילו זו גזירה משמיים ואין מה לעשות.

ניסינו רטלין ואחר קונצרטה. לשניהם היתה השפעה מטיבה מסויימת שנמשכת כמה שעות וחולפת. הבעיה הכי גדולה שהתחילו להופיע "טיקים", תנועות חוזרות על עצמם.

אני חייב לציין שהיייתי אצל כמה פסיכאטרים שלא מצאו שום פתולוגיה נפשית אחרת אצל בני למעט הפרעות קשב וריכוז.

אחת הפסיכאטריות טענה שהתנועות החוזרות יכולות להגרם מהתרופות עצמם וזו תופעת לואי ידועה.

כמובן שהפסקנו את מתן התרופות.

שמענו על ריכוזית ועל זה שהמוצר הזה נבדק בצורה מדעית בבית חולים תל השומר וכן שפורסם מאמר על הפורמולה בעיתון מדעי. שנינו באם מרקע מדעי כימי.

קרובים שלנו, אנשי רפואה, קראו את המאמר ואישרו בפנינו שהוא רציני.

התחלנו לתת לבני את הפורמולה בצורה יומית (פעמיים ביום). אנחנו ספקנים מטבענו אבל החלטנו לנסות.

בחודש הראשון לא ראינו שום שינוי אבל בחודש השני ראינו שני דברים מאוד ברורים.

לבני פסקו לחלוטין הטיקים והתנועות האובססיביות. בנוסף מצבו הריכוזי\התנהגותי השתפר בצורה ברורה.

אנחנו כבר שלושה וחצי חודשים על ריכוזית . אנחנו נותנים לו רטלין פעם ביומיים שלושה בימים שאמורים להיות "דורשנים" יותר. כמו כן ריכוזית באופן קבוע.

המצב של בני השתפר לאין הכר.

המסקנה שלי היא כזו- לא לותר. לנסות הכול. הפיתרון של התרופות הוא חלקי, לא טוב ועם תופעות לואי. למרות שהיינו ספקניים מאוד לגבי ריכוזית, היום אנחנו שמחים שניסינו וכרגע זה לא בגדר "ניסיון" אלא טיפול מוצלח.

אנחנו אנשים פרטיים ללא שום אג'נדה

גבי

שלם, בחופשתנו האחרונה רכשנו את הריכוזית בהמלצתם של בית בטבע מגן יבנה. ביתנו משתמשת במוצר מזה חודש ימים והשיפור עצום. נשמח להשתמש במוצר לאורך זמן ובעתיד לעזור לילדים ההולנדים שחיים במחיצתנו פה בהולנד מזה 20 שנה.

בבקשה צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף על המוצר ומקום הפצתו. ביתי מוסרת לכם תודה מעומק ליבה.

שמחה לדעת שבישראל משקיעים כוחות ומוחות למען שיפור איכות חיים של הרבה אנשים מהאוכלוסייה שסובלים מ- .HDAD/ADD

שנה טובה ומבורכת

ארנה

שלום וברכה

שמי פ.ש. אני התחלתי להביא לילדי ריכוזית בהמלצת אחותי שעובדת בבית חולים שיבא בתל השומר

התחלתי להביא לילדי את הריכוזית בשל הייתו חסר סבלנות תזוזתי ולא רגוע .

ובאמת תקופה של כמה חודשים הוא לוקח את הריכוזית ויש שיפור אדיר ואני רואה ילד חדש.

בתודה מראש

פ. ששלום רב,


אני הח"מ, א. אתי, אם לשישה ילדים פונה אליכם על מנת להודות לכם וזאת לאחר שימוש מוצלח במוצר ריכוזית .

אני מרגישה כי אודות לתכשיר ריכוזית בני ממצה את כל יכולותיו וכישוריו ומביא לידי ביטוי את כל הפונטציאל הטמון בו.

לא למותר לציין, כי חרף מצבי הכלכלי הקשה עקב היותי אם לשישה ילדים אשר איננה עובדת ולמרות יוקרו של התכשיר הנני דואגת לרכוש אותו בכל דרך.

על כל הנאמר לעיל, ברצוני להודות לכם מקרב לב על סיפוק התכשיר ריכוזית והן על שירות הלקוחות התומך.


בתודה מקרב לב

א. אתי


שלום רב

אני סבתא לנכדה בת שמונה הרגשנו שיש לה בעיות קשב וריכוז קלות

הוריה החליטו לחפש מוצר טבעי , ודרך חברים הגענו לריכוזית נתנו לה ריכוזית רגילה

במשך חודש וחשנו שינוי קל, התקשרתי לחברתכם להודות ולהתיעץ

מודה לכם מראש על המוצר הנפלא

א.נ (02.05.10)


בני בן 14 לומד במסגרת ישיבתית בירושלים.

למי שלא מכיר המעבר מתלמוד תורה לישיבה קשה במיוחד, יום הלימודים מתחיל ב7:15 בבוקר ומסתיים בשעה 21:00 .

מאז היותו בגיל 10 הוא סובל מבעיות קשב וריכוז .

עם הגיל והלחץ הלימודי התופעה הלכה והתגברה .

הרבנים התלוננו על בעיות ושקלנו לטפל בו באמצעות ריטלין

רוקחת המליצה לנו לנסות את ריכוזית H .

הבן התחיל את הטיפול ליפני כשלושה חודשים והרבנים שלו בישיבה מציינים לשבח את השינוי אצלו, כנראה שבהשפעת הריכוזית עליו .

אני מאז ממליץ לחברים שלנו ששוקלים לטפל בילדיהם באמצעות "ריטלין" לנסות קודם ריכוזית .

ש.ש

ירושליםשלום רב, ביתי אוסנת (בת17) משתמשת במוצר שלכם "ריכוזית", ורציתי להביע את שביעות רצוני מן המוצר . ביתי נמצאת בתקופת מבחני הבגרות והיא מדווחת על שיפור גדול מאוד ביכולת הלמידה וההכנה למבחנים ואין ספק כי המוצר מסייע לה מאוד ועל כן רציתי להביע את הערכתי הרבה לכם

בתודה

ליאורה (08.03.10)לאנשים המדהימים מאחורי ריכוזית

בני בן ה-7 לוקח ריכוזית היפר למעלה מ-3 שבועות.

ההשפעה כבר ניכרת. המורה התקשרה אליי אתמול ובישרה לי על שינוי לטובה.

מבחינה לימודית בני יושב יותר זמן, הציונים רק עולים והשינוי ניכר גם בבית.

מבחינת הטעם אולי יש מקום קצת לשפר או לגוון. אבל הילד פשוט מרגיש בהבדל ולוקח כמו גדול.

תודה רבה רבה על הפיתרון הטבעי שאתם מעניקים וחושבים על ילדינו .

אילנית מיהוד


אם אני מצליחה להתרכז עכשיו בלימודים למרות כל הקושי לשבת וללמוד .

שאפו לריכוזית

אילנית רביב

קופון הנחה ריכוזית


לקריאת המחקר הקליני לחץ כאן

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד